Novinka: Highball (29 a 27,5) a Stigmata

Novinka: Highball (29 a 27,5) a Stigmata

Všem příznivcům Santa Cruz oznamujeme, že Santa Cruz připravil na začátek sezóny nové překvapení v podobě navrátivšího se modelu pro cyklokros Stigmata v provedení karbon CC a pevného XC hardtaila Highball v provedení C a CC ve dvou provedeních 29 a 27,5 palce.

Kola jsou již skladem v USA a je možné je objednávat. Ceny připravujeme.

Highball new 2015 Stigmata

 

TISKOVÁ ZPRÁVA:

SANTA CRUZ, Kalifornie. – Santa Cruz Bicycles vydala nové 700c kolo z karbonu. Cyklokrosové kolo s názvem Stigmata. Vyrobeno ze Santa Cruz lehkých CC karbonových vláken, nové kolo je vybaveno kotoučovými brzdami, přední a zadní RockShox Maxle Lite průchozí nápravy a vnitřního vedení kabelů. K dispozici je v pěti velikostech, dvou barvách a ve třech úrovních osazení. Stigmata je navrženo jako univerzální CX závodník, který drtí štěrkový či rozmočený podklad stejně jako vozovku.

HIGHBALL
Highball je nyní k dispozici ve 29 „a 27.5″. Vy si vyberte co potřebujete. Snažili jsme se, aby jízdní vlastnosti byly stejné mezi oběma koly. Jeden rozdíl tu však je – 27,5 „verze má velikost menší, zatímco 29 verea menší velikost nemá, ale zase má větší XL, zatímco 27,5″ nemá.